МЕТА:
·
освітня: активізувати навички читання,
монологічного та діалогічного мовлення; активізувати навички орфографії;
·
розвивальна: розвивати мовні здібності,
психологічні функції, пов’язані з мовною діяльністю;
·
виховна: виховувати шанобливе ставлення
один до одного, вміння слухати товариша.
ПЕРЕБІГ УРОКУ
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ
МОМЕНТ. ВВЕДЕННЯ НАЗВИ ТЕМИ УРОКУ ПО БУКВАХ АНГЛІЙСЬКОГО АЛФАВІТУ.
Учням пропонується
назвати букви під номерами 14, 21, 13,
5, 18, 1, 12, 19. Отримуємо слово . Це і є тема нашого сьогоднішнього уроку.
ІІ. ОПРАЦЮВАННЯ ТЕМИ
УРОКУ.
1.
Фонетична зарядка.
Sound [
b ]
Betty Botter bought some butter.
But she said the butter’s bitter.
If I put it in my batter
It will make my batter bitter.
Sound [ m ]
Mary Mac’s mother is making Mary Mac merry me. My
mother is making me marry Mary Mac.
2.
Лексична зарядка : пригадування слів із
цими звуками.
3.
Гра «Clap with us».
Учитель
має список слів зі звуками і пропонує цю гру . Якщо слово має такий звук, учнів
плескають у долоні, якщо ні – мовчать.
4.
Гра «Стоп»
Діти
стають у коло і рахують по черзі до 20 , не називаючи певних цифр
( наприклад, 5, 15, 10) . Замість них говоримо
слово СТОП. Учень, що допустив помилку, вибуває з кола.
5.
Англійська пісенька «Ten little Indian boys» з рухами.
6.
Розв’язування прикладів: діти одержують
картки із розрізаними прикладами та їхніми розв’язаннями. Завдання: хто швидше
знайде свою пару і прочитає приклад із розв’язанням.
1)
Twenty
minus two is eighteen.
2)
Twelve
plus four is sixteen.
3)
Eleven
minus three is eight.
4)
Nine
plus five is fourteen.
5)
Nineteen
minus six is thirteen.
7.
Діалогічне мовлення
Учні
у парах отримують розрізані діалоги, які вони мають скласти і розіграти.
8.
Фізкультхвилинка.
Ten little fingers,
Ten little toes,
Two little ears
And one little nose.
Two little eyes
That shine so bright,
One little mouth
To kiss Mummy ‘Good night!’
9.
Драматизація
вивчених віршиків про цифри з елементами творчості
( учні вибирають картку, на якій вказано, як треба
розповісти віршик : тихо, як солдат, як робот, як змія, як собачка, пошепки).
a)
1
1 1 little dogs run,
2 2 2 cats see you,
3 3 3 birds
in a tree,
4 4 4 rats
on the floor.
b)
5
5 5 planets in the sky,
6 6 6 two
short sticks,
7 7 7 here
is a raven.
c)
8
8 8 a hen at the gate,
9 9 9 the
apple is very fine,
10 10 10
catch me, if you can.
d)
1,2,3,
look out for me,
For I am
coming and I can see.
e)
One,
two, what must I do?
Three,
four, close the door,
Five, six,
look at the chicks,
Seven,
eight, put the plate
Nine, ten,
buy our hen.
f)
I
am eleven,
My sister
is seven.
My mother
is thirsty,
My father
is forty.
My granny
is seventy-two.
And how old
are you?
10.
Робота в групах : кожна група отримує картки з
телефонним номерами, учні повинні з’єднати цифри із правописом. Потім діти
обмінюються картками і перевіряють іншу групу за ключами, наданими вчителем.
1)
521697
|
a) five nine three one eight four
|
2)
524638
|
b) five two one six nine seven
|
3)
557241
|
c) five six two nine seven six
|
4)
593184
|
d) five five seven two four one
|
5)
562976
|
e) five two four six three eight
|
6)
585329
|
f) five seven eight four five three
|
7)
546795
|
g) five three nine eight one two
|
8)
539812
|
h) five four six seven nine five
|
9)
578453
|
i) five eight five three two nine
|
11.
Домашнє завдання : повторити числівники до 20.
12.
Підведення підсумків уроку.
13.
Оголошення оцінок за роботу на уроці.
Немає коментарів:
Дописати коментар