МЕТА УРОКУ: повторити
вивчені літери та звуки; активізувати лексичний матеріал із теми; продовжувати
практикувати учнів у вживанні структур; проконтролювати засвоєний на попередніх
уроках матеріал; розвивати пам’ять, увагу, мислення; прищеплювати любов до
іноземної мови.
ОБЛАДНАННЯ:
картки із літерами і транскрипційними знаками, картки із зображенням іграшок, цифр; іграшки, кольорові олівці.
ТИП
УРОКУ: урок узагальнення вивченого матеріалу.
ПЕРЕБІГ УРОКУ
І.
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ.
*
Привітання.
Teacher. Good morning, children!
Pupils. Good morning!
Teacher. How are you today?
Pupil 1. I’m OK.
Pupil 2 . I’m so-so.
Pupil 3. I’m bad.
·
Мовна розминка.
Учні розказують віршики:
My doll is
so pretty.
Her eyes so
blue.
Her cheeks
are so rosy.
Her dress
is so new.
Take a pencil.
Take a pen.
Now count from 1 to 10.
Play the violin.
Play the drum.
Now count from 10 to 1.
·
Учні рахують від 1 до 10 , від 10 до 1.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
·
Контроль виконання домашнього завдання:
-
назвати свої улюблені іграшки за
допомогою структур: «I like....», «I have.....».
·
Фонетична зарядка :
-
на дошці – картки із транскрипційними
знаками;
-
назвати
звуки і букви, які їм відповідають;
-
пригадати
назви іграшок, які починаються на цю літеру.
·
Практикування
учнів у вивчення букв та звуків.
1.
Гра
«The Most Attentive».
Учитель показує картку
із зображенням іграшок. Учні називають
букву, якою починається назва іграшки, записують велику й малу літеру на
дошці.
2. Складання
міні-діалогів.( учні беруть свої іrрашки
та складають діалоги).
I have got
a doll. And you?
I have got
a bear.
Have you
got a plane?
No, I have
not. I have got a train.
3. Фізкультхвилинка.
Stand up and look around!
Shake your head and turn around!
Stamp your feet upon the ground!
4. Гра
«What is it?»
Ведучий
учень тримає малюнок із зображенням
іграшки. Інші учні відгадують, що на ньому , ставлячи запитання.
Хто
відгадав, стає ведучим.
5. Робота
з малюнком на дошці.
На малюнку зображена кімната з
іграшками. Учитель описує будь-яку іграшку, а учні відгадують, що це.
6. Робота
з кольоровими олівцями. Робота в парах.
Один учень виступає в ролі вчителя і
просить показати олівець потрібного кольору.
Другий учень показує олівці. Решта учнів
підраховують правильні відповіді й озвучують результати англійською мовою.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
Висловлювання
вчителя з метою оцінювання учнів
Немає коментарів:
Дописати коментар